خانه بازی و مهدکودک آنلاین ابرچارگوش کیدزکیدو کلاب مشهد

مهدکودک کیدو کیدز کلاب (ابرچارگوش)
پییشرفته ترین خانه‌ بازی در ایران
مهدکودک دوزبانه و با بهره گیری از روش های-اسکوپ (high-scope) در آموزش

مهدکودک آنلاین و حضوری ابرچارگوش (کیدو کیدز کلاب) از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را به طور رسمی در مشهد آغاز کرده است. اکنون و در سال ۱۴۰۰ خورشیدی، این مجموعه در سال چهارم فعالیت خود است. مجموعه کیدز کلاب کیدو شامل مهد کودک و خانه بازی است که به صورت حرفه ای فعالیت می کنند.  در کنار فعالیت خانه بازی و پیش دبستانی ابرچارگوش، کلاس های آنلاین مهدکودک نیز از هنگام همه گیری ویروس کرونا آغاز شد. 

برگزاری کلاس های آنلاین در این مهدکودک با استقبال بسیار خوب خانواده ها همراه بوده است. اکنون در هر دوره آنلاین کلاس های این مهد، بالغ بر ۱۰۰۰ کودک شرکت می کنند. کلاس های آنلاین از مربیان مجرب و توانمند در برگزاری دوره ها بهره می برد. این مربیان عموما به زبان انگلیسی مسلط هستند و تدریس به صورت دوزبانه اتفاق می افتد. برای همین است که کیدو کیدز کلاب به عنوان یک مهدکودک دوزبانه شناخته می شود. 

مهد کودک و خانه بازی کیدو کیدز کلاب کلاس های خود را به صورت تعاملی برگزار می کند. کودک در تمام لحظات برگزاری کلاس آشپزی، موسیقی، یوگا و … در حال تعامل با مربی خود است. همین باعث می شود که انگیزه بیشتری برای حضور ر کلاس در کودک مشاهده شود. 

تماس با مهدکودک کیدو کیدز کلاب
مشهد، بلوار جانباز، جانباز ۱۰، تقاطع اول سمت راست، نبش توکلی ۵۶، مهدکودک ابرچارگوش
تماس با مهد کودک کیدو کیدز کلاب

۰۵۱-۳۷۶۲۳۶۲۸ - ۰۵۱-۳۷۶۲۳۵۲۸

۰۹۱۲۰۴۲۴۶۷۴ - ۰۹۱۲۰۷۵۰۲۷۱

© ۲۰۱۹ – تمامی حقوق برای گروه مهد کیدزکلاب کیدو محفوظ است

طراحی و پیاده سازی توسط زیست مجازی المان