مهد کودک آنلاین و حضوری ابرچارگوش (کیدو کیدز کلاب) از سال 1397 فعالیت خود را به طور رسمی در مشهد آغاز کرده است. اکنون و در سال 1400 خورشیدی، این مجموعه در سال چهارم فعالیت خود است. مجموعه کیدز کلاب کیدو شامل مهد کودک و خانه بازی است که به صورت حرفه ای فعالیت می کنند. در کنار فعالیت خانه بازی و پیش دبستانی ابرچارگوش، کلاس های آنلاین مهدکودک نیز از هنگام همه گیری ویروس کرونا آغاز شد. 

این کلاس ها به صورت مدون و برنامه ریزی شده از آذر ماه 1399 شروع شده و تا الان ادامه دار است. مهد کودک آنلاین کیدو کیدز کلاب تاکنون موفق به برگزاری 10 دوره کلاس به صورت مجازی شده است. کلاس های آنلاین این پیش دبستانی با 120 نفر کودک شروع شد که اکثر شرکت کنندگان در دوره اول، مخطابان دوره های مهد کودک حضوری ابرچارگوش بودند. 
اکنون پس از گذشت بالغ بر 10 ماه از آغاز دوره ها، ، بالغ بر 1200 کودک در هر دوره نسبت به ثبت نام کلاس های آنلاین اقدام می کنند. پیش بینی می شود این تعداد در ماه های آینده به عددی بیش از 2000 نفر نیز می رسد. مراحل ثبت نام آنلاین پیش دبستانی و مهدکودک نیز به صورت کامل از طریق سایت مهدکودک قابل انجام است. 

خانه بازی کودک تعمیرات خودرو مهد کودک حضوری ابرچارگوش
مهدکودک تعاملی و دوزبانه

مهد کودک و خانه بازی کیدو کیدز کلاب کلاس های خود را به صورت تعاملی برگزار می کند. ضمنا کیدو کیدز کلاب به عنوان یک مهدکودک دوزبانه نیز شناخته می شود. در این مهد کودک علاوه بر برگزاری کلاس ها به زبان فارسی، کلاس های پیش دبستانی 1 و 2 و همچنین مهد، به زبان انگلیسی نیز برگزار می شود. همین موضوع با استقبال ویژه خانواده ها مواجه شده است.

متد اموزشی های اسکوپ

از جمله دیگر نقاط شاخص در خصوص مهدکودک کیدو کیدز کلاب، استفاده از متد آموزشی های-اسکوپ است. این روش آموزشی در اینجا به صورت جامع و کامل توضیح داده شده است.

مهدکودک حضوری کیدو کیدز کلاب 

در کلاس های مهدکودک حضوری، هر ماه حدود 120 کودک  ثبت نام می کنند. والدین باید از ماه قبل نسبت به ثبت نام ماه جدید اقدام کنند. ظرفیت کلاس های حضوری مهدکودک کیدو کیدز کلاب محدود است و به همین دلیل کلاس ها به سرعت پر می شوند.
ثبت نام در پیش دبستانی و مهدکودک حضوری نیازمند مصاحبه است. والدین ابتدا باید فرمی را در وب سایت کیدو کیدز کلاب پر کنند و سپس تایم مصاحبه دریافت کنند. خانواده ها در آخر برای مصاحبه به مهدکودک حضوری مراجعه می کنند و پس از قبولی اقدام به ثبت نام خواهند کرد. ثبت نام کودک در اولین ماه که فضای خالی داشته باشد صورت می گیرد و اولویت با کودکانی است که زودتر برای مصاحبه و ثبت نام اقدام کرده اند.

نظافت مهدکودک

نظافت یکی از مهم ترین مواردی است که برای مجموعه کیدو کیدز کلاب حائز اهمیت است. شاید به جرعت بتوان گفت، مهدکودک حضوری کیدو کیدز کلاب، تمیز ترین مهدکودک در سطح ایران است و حتی خاورمیانه است. فضای پیش دببستانی و مهد حضوری، روزی 2 نوبت به صورت کامل شست و شو می شود. تمام وسایل، سطح زمین، دیوار و در و هر قسمتی که کودکان با آنها در تماس بوده اند، به طور کامل ضدعفونی می شود و این روند از پیش از ایام کرونا به صورت منظم در جریان است.