در این مقاله به این موضوع مهم خواهیم پرداخت که بهترین مهدکودک مشهد، باید دارای چه ویژگی هایی باشد. سپس میزان سنخیت این ویژگی ها با مهدکودک کیدو کیدز کلاب مشهد را می سنجیم.

کلاس آنلاین مهدکودک

کلاس آنلاین مهدکودک

برپایی کلاس های مهدکودک به صورت آنلاین

یکی از ویژگی هایی که میتوان یک مهدکودک را نسبت به دیگر پیش دبستانی ها در مشهد بهترین دانست، کلاس آنلاین است. برگزاری کلاس ها برای کودکان به صورت آنلاین، یکی از نکاتی است که در ایام کرونا بسیار چاره ساز است. نگرانی خانواده ها در این حوزه بسیار زیاد بوده و هست. خانواده های زیادی در فرستادن کودکان خود چه به مهدکودک و چه به مدرسه تردید دارند. پس کلاس آنلاین مهدکودک می تواند چاره خوبی برای این مسئله باشد. البته آنلاین مهدکودک بودن صرف، به تنهایی چاره ساز نیست.

چون کودک پس از یک یا دو جلسه از نگاه کردن به صفحه گوشی خسته می شود. علاوه بر این استفاده بیش از حد کودک از تلفن همراه نیز برای او مخاطراتی به همراه دارد. بهترین مهدکودک مشهد را می توان مجموعه ای دانست که کلاس های آنلاین خود را در ایام کرونا با حضور بیش از ۱۲۰۰ کودک در قالب حدود ۱۲۰ کلاس ۱۰ نفره برگزار کرده است. مهدکودک کیدو کیدز کلاب مشهد این افتخار را دارد که توانسته با جذب نظر خانواده ها و والدین، در این زمینه بسیار موفق عمل کند.

 
آموزش زبان انگلیسی کودکان مهدکودک دوزبانه

آموزش زبان انگلیسی کودکان مهدکودک دوزبانه

مدیریت و برگزاری کلاس زبان برای کودکان در قالب مهدکودک دوزبانه

ویژگی دیگری که می توان برای بهترین مهدکودک مشهد در نظر گرفت، برگزاری کلاس زبان است. دیگر درباره اهمیت آموزش زبان به کودکان و تاثیرات شگرفت آن زیاد می دانیم. مقاله ای در همین باب در وبسایت kiddokidsclub هم منتشر شده است که در این صفحه می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

آموزش زبان به کودکان در مهدکودک

اما باید گفت اکنون زبان به جزو جدایی ناپذیر از زندگی بدل شده است. حتی افراد مسن جامعه نیز، گاه مجبور به یادگیری برخی از کلمات و اصطلاحات زبان انگلیسی برای کار با رایانه یا موبایل می شوند. از طرف دیگر، آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود می تواند سبب شکوفایی برخی استعدادهای نهان در وجود آنهاشود. البته این موضوع نباید به صورت عادی و معمول که در برخی موسسات رایج است به انجام برسد، زیرا در این صورت تنها آموزش و یادگیری به حفظ و تکرار برخی کلمات منجر می شود و ملکه ذهن کودک نخواهد شد.

آموزش زبان باید در دل سایر آموزش ها و همینطور در قالب بازی و سرگرمی به کودک آموخته شود. مهدکودک کیدو کیدز کلاب مشهد از بهترین متد آموزشی در راستای آموزش زبان انگلیسی به کودکان بهره می برد. بازی و سرگرمی و استفاده از کلمات کاربردی و مهم در خلال ارائه مباحث آموزشی به کودکان از جمله مسائلی است که در این مهدکودک به انجام می رسد.

کلاس موسیقی مهدکودک برای کودک

کلاس موسیقی مهدکودک برای کودک

برگزاری کلاس موسیقی برای کودکان

موسیقی خوب، روح و جسم انسان را جلا می دهد. یادگیری را سرعت می بخشد و حس شادی و شعف را تقویت می کند. اساسا استفاده از موسیقی برای آموزش، از جمله موضوعات بسیار اثرگذار در یک فرایند تربیتی است. پس اگر ویژگی های بهترین مهدکودک مشهد را می شماریم، بهتر است به این موضوع نیز توجه کنیم.

اگر به گذشته خودمان هم نگاه کنیم، اثر آموزش هایی که در قالب شعر های کودکانه دیده ایم، برایمان آشکار می شود. شعرهایی سرشار از نکات آموزشی که موسیقی، جزئی مهم از آنها محسوب می شود. یادگیری نت های موسیقی و آشنا شدن کودک با انواع سازها به قول اساتید موسیقی، تربیت یک گوش موسیقایی می تواند در آینده کودکان اثر گذار باشد.

اگر جستجویی در میان مهدکودک های فعال و اثرگذار مشهد داشته باشیم و به دنبال بهترین باشیم، قطعا یکی از موفق ترین ها در این زمینه کیدو کیدز کلاب است. موسیقی یک عنصر مهم حیاتی در این مجموعه محسوب می شود.

کودکان به سرعت نسبت به کلاس موسیقی و همینطور، موزیک واکنش مثبت نشان می دهند و این باعث افزایش تعامل آنها با مربی می شود. نتیجه این موضوع نیز، افزایش میزان اعتماد و نهایتا قبول نکات آموزشی توسط کودک خواهد شد. کلاس موسیقی مهدکودک کیدو کیدز کلاب در این زمینه بسیار شاخص عمل می کند.

مربیان بهترین مهدکودک مشهد

مربیان مهدکودک کیدو کیدز کلاب

داشتن مربی مجرب در مهدکودک

پر واضح است که یک مربی خوب، چقدر نقش اساسی در شکل گیری بهترین مهدکودک ها در مشهد و دیگر شهرها دارد. مربی نقش تنه یک درخت را در مهدکودک ایفا می کند.

مهدکودکی که از مربیان ضعیف یا معمولی استفاده می کند، به مرور کودکان را از آموزش زده می کند. مربی می تواند کودک را با مسائل آموزشی مهدکودک همراه کند. مربی خوب مهدکودک می تواند به کودکان بیشتر مسائلی که در دوره کودکی لازم است آموزش دهد. او می تواند کودک را برای ورود به اجتماعی بزرگ تر به نام مدرسه آماده کند.

مربی خوب مهدکودک باید صبر و حوصله فراوانی از خود نشان دهد. او می بایست در برخورد با کودکان مهربان و لطیف باشد و زبان خود را به تندی و خشونت سوق ندهد. کودکان در سنین ماقبل مدرسه بسیار آسیب پذیر هستند و این مسئله می تواند برای خانواده ها بسیار آسیب زا نیز باشد. عدم توجه به مسائل کودکان توسط مربی مهدکودک نیز بسیار خطرناک است.

پس بهترین مهدکودک مشهد، جایی است که پروسه انتخاب مربیان آن، با دقت و ملاحظات فراوان باشد. مربی از فیلترهایی از جمله آشنایی با زبان انگلیسی و روانشناسی به درستی عبور کند. مربیان مهدکودک کیدو کیدز کلاب مشهد، از میان بهترین و شاخص ترین افراد انتخاب می شوند.

 
خانه بازی و مهدکودک کیدو کیدز کلاب

خانه بازی و مهدکودک کیدو کیدز کلاب

فضای بازی و سرگرمی برای کودک

یکی از نکاتی که بسیار در اشتیاق کودکان به فضای مهدکودک موثر است، فضای خوب آن است. بهترین مهدکودک های مشهد نیز تمرکز زیادی روی این حوزه دارند. و تلاش می کنند که با استفاده از رنگبندی جذاب و گیرا، و وسایل آموزشی خوشرنگ و زیبا کودک را به فضا مشتاق کنند.

علاوه بر این بهره بردن از فضای بزرگ با امکان تحرک کودک نیز از دیگر نکاتی است که مهدهای کودک در مشهد به آن توجه ویژه ای دارند.

این نکته جدیدا بسیار مورد توجه قرار می گیرد که فضاهای تنگ، تاریک، با رنگ های خنثی یا مرده، بسیار در روحیه کودک اثر منفی می گذارد.

در همین راستا، مهدکودک کیدو کیدز کلاب مشهد با استفاده از بهترین متریال و اسباب بازی ها، کلاس های خود را (در ایام مجاز) در فضای خانه بازی اختصاصی خود برگزار می کند. این خانه بازی جدیدترین و بهترین اسباب بازی ها را در خود جای داده است.

ساعت های شناور مهدکودک

ساعات کاری خانواده ها شناور است و همین موضوع سبب می شود تا امکان تعیین ساعت مشخص برای حضور کودکان در مهدکودک به سادگی میسر نباشد.

بهترین تایم حضور کودک در مهدکودک های مشهد نیز، باید با ساعات خانواده ها هماهنگ باشد. پس یکی از شاخصه های انتخاب مهدکودک خوب در مشهد، ساعات کاری مناسب خانواده است.

در این زمینه می توان گفت یکی از شناورترین برنامه ریزی های انجام شده در میان مهدکودک های مشهد را می توان، برنامه کیدو کیدز کلاب دانست.

مهدکودک ابرچارگوش مشهد با استفاده از نظرات و تجربیات بهترین اساتید و روانشناسان ایران و جهان، در زمینه تعیین کلاس ها و ساعات حضور کودکان را دسته بندی می کند.  که این موضوع برای خانواده ها نیز جذاب است.

تجربه و تخصص تیم اجرایی مهدکودک

یکی از نکاتی که در حوزه انتخاب بهترین مهدکودک برای شما در مشهد باید مهم باشد، تخصص تیم اجرایی و مدیریت مهدکودک در این حوزه است. تخصص و تجربه مسائلی است که به مرور زمان در یک مجموعه یا یک برند حاصل می شود.

پس از آن برند در ذهن مخاطب جایگاه خود را پیدا می کند و می تواند اثرگذاری خود را داشته باشد. حال باید دید این تجربه چه میزان کمک حال والدین و مربیان در مسیر آموزش کودک می شود.

بهترین مهدکودک مشهد را می توان جایی دانست که کادر اجرایی و تیم مدیریت آن مهدکودک، سالیان سال با کودکان کار کرده باشند.

مدیریت کیدو کیدز کلاب با سالیان سال تجربه در حوزه کار با کودک و مشاهده فضاهای آموزشی سایر کشورهای جهان، تمام همت خود را برای ارائه بهترین آموزش ها به کودکان شما به کار بسته اند.

جامعه کودکان و استقبال از مهدکودک

جامعه کودکان و استقبال از مهدکودک

استقبال از مهدکودک

تاکنون در بهترین مهدکودک مشهد بالغ بر ۱۲۰۰ کودک به صورت آنلاین در دوره های ماهانه و سه ماهه ثبت نام کرده اند و این میزان همواره در حال افزایش است. سیر صعودی میزان ثبت نام کنندگان مهدکودک و پیش دبستانی کیدو کیدز کلاب مشهد، نشان از کیفیت بالای دوره های آموزشی این مجموعه دارد.

در صورت تمایل به ثبت نام، می توانید از طریق این لینک برای این امر اقدام کنید.

 

ضمنا برای پاسخگویی سریعتر در مهدکودک کیدو کیدز کلاب مشهد می توانید از طریق چت آنلاین با ما گفتگو کنید.

دیدگاه (26)

 1. صبا
  ۲۰ دی, ۱۴۰۰

  به نظرم واقعا مهدکودک کیدو یکی از بهترین مهد های مشهده. مخصوصا از اول کرونا که کلاس های آنلاینش رو راه انداخت خیلی بهترم شد.

  پاسخ
  • kiddokidsclub
   ۲۰ دی, ۱۴۰۰

   ممنون از لطف شما

   پاسخ
 2. محمدعلی
  ۲۰ دی, ۱۴۰۰

  حقیقتا پک های آموزشی مهدکودک کیدو کیدز توی مشهد و کشور بهترین محسوب میشه. خیلی کامله

  پاسخ
  • kiddokidsclub
   ۲۰ دی, ۱۴۰۰

   شما لطف دارین. ما سعی میکنیم پک های آموزشی مهدکودک آنلاین که برای بچه ها ارسال میشه، کاملا اختصاصی طراحی و بسته بندی بشه و تمام محتوایی که قرار هست آموزش داده بشه، داخلش باشه.

   پاسخ
 3. فریبا فرازی
  ۲۰ دی, ۱۴۰۰

  سلام.
  واقعا کارتون عالیه. اطلاعات خیلی خوب و مفیدی در سایتتون میذارید. این مطالبتون برای بازی کردن با بچه ها و تربیت بچه خیلی مفیده و ازشون استفاده میکنم.

  پاسخ
  • kiddokidsclub
   ۲۰ دی, ۱۴۰۰

   ممنون
   خوشحالیم که مطالب سایت برای شما مفید بوده

   پاسخ
 4. Maryam
  ۲۱ دی, ۱۴۰۰

  بدون اغراق یکی از بهترینا هستید⁦🌹⁦

  پاسخ
  • kiddokidsclub
   ۲۱ دی, ۱۴۰۰

   خیلی ممنون از شما

   پاسخ
 5. مژگان
  ۲۱ دی, ۱۴۰۰

  من چندین دوره‌ی حضوری و چندین دوره آنلاین با کیدزکلاب بودم و می‌تونم بگم که در امر آموزش کودکان واقعا یک تیم حرفه‌ای و عالی هستند و نکته مهم اینه که سعی می‌کنن همیشه خودشون رو در مقایسه بهترین مهدهای دنیا به روز و در یک سطح نگه دارن.

  پاسخ
  • kiddokidsclub
   ۲۱ دی, ۱۴۰۰

   باعث افتخاره که تونستیم اعتماد شما رو برای تداوم حضورتون توی مهدکودک کیدو جلب کنیم. تلاش ما اینه که همیشه جدیدترین متدهای آموزشی و ایده ها رو برای کودکان کشورمون به کار بگیریم.

   پاسخ
 6. سارا ساعتچی
  ۲۱ دی, ۱۴۰۰

  کیدو فوق العادست. واقعا تکه. کلاسای آنلاینش هم خیلی خوبن. مهمتر از همه سرفصلهای آموزشیش، دوزبانه بودنش و تعاملی بودنشه که متمایزش کرده از باقی مهدکودک ها

  پاسخ
  • kiddokidsclub
   ۲۱ دی, ۱۴۰۰

   تشکر فراوان از اینکه نظرتون رو ثبت کردین

   پاسخ
 7. Saba
  ۲۱ دی, ۱۴۰۰

  یکی از بهترین مهدکودک ها هستن واقعا
  هم کلاسای آنلاین و هم حضوریشون عالی هستن
  آموزش های کامل و شاد، تسهیلگران صبور و مهربون، پک های آموزشی جذاب و نظم بینظیری دارن
  به شدت پیشنهاد میشه!

  پاسخ
  • kiddokidsclub
   ۲۱ دی, ۱۴۰۰

   خیلی خوشحالیم که از خدمات مجموعه راضی بودین

   پاسخ
 8. Sadaf
  ۲۱ دی, ۱۴۰۰

  بهترین مهد دوزبانه هستین. با بهترین پرسنل مهدکودک 😍خوشحالم که با مهدتون آشنا شدم😍ممنونم از ایده ها و کلاس های عالیتون🤍

  پاسخ
  • kiddokidsclub
   ۲۱ دی, ۱۴۰۰

   خیلی ممنون از محبت تون

   پاسخ
 9. زری صحرایی
  ۲۱ دی, ۱۴۰۰

  سلام ممنونم از کیدز کلاب کیدو واقعا یکی از بهترین‌ هاست… کلاسها کاملا تعاملی و شاد و همراه با کلی برنامه و فستیوال آموزنده و پرانرژی و فوق‌العاده‌ است…
  علاوه بر کوچولوهامون خودمون هم لحظه‌شماری میکنیم برای شروع کلاس. و هر روزی که کلاس دارن کوچولوهامون خودمون و خونه‌مون هم اون روز پرانرژی میشه…
  مرسی بابت انرژی و صبوری و مهربونی مربی‌هاتون😘🤩 اینکه کیدو دوزبانه‌ است و تعاملیه، خیلی مارو جذب کرده و… واقعا حرف ندارین…

  پاسخ
  • kiddokidsclub
   ۲۱ دی, ۱۴۰۰

   خیلی ممنون خانم صحرایی. ما همیشه تلاش میکنیم بچه ها و خانواده ها از این که با کیدو هستن، حس خوبی داشته باشن

   پاسخ
 10. Ashkan
  ۲۱ دی, ۱۴۰۰

  اگه مهدکودک ها قرار بود با برند ثبت بشوند بی شک کیدو بهترین برند جهانی مهدکودک است

  پاسخ
  • kiddokidsclub
   ۲۱ دی, ۱۴۰۰

   تشکر از لطف شما

   پاسخ
 11. ماریان
  ۲۱ دی, ۱۴۰۰

  در همه زمینه ها بهترین هستید.

  پاسخ
  • kiddokidsclub
   ۲۱ دی, ۱۴۰۰

   خیلی ممنون از محبت شما

   پاسخ
   • غزل طوسی
    ۲۱ دی, ۱۴۰۰

    پیشرفته ترین مهد کودک مشهد هستید،ممنون از شما

    پاسخ
 12. مبینا
  ۲۱ دی, ۱۴۰۰

  مجموعه انلاین و حضوری کیدز کلاب از بهترین و با کیفیت ترین مجموعه هاست من واقعا لذت میبرم

  پاسخ
 13. مریم
  ۲۱ دی, ۱۴۰۰

  بهترین مهدکودک از همه ی لحاظ واقعا عالیه 👌🏻👌🏻 سرفصل های آموزشی، مربیان، پک های آموزشی و…
  ممنون به خاطر اهمیتی که به آموزش کودکان میدین 🌸👌🏻

  پاسخ
 14. مژگان
  ۲۱ دی, ۱۴۰۰

  بهترین مهد دوزبانه که میشناسم و به همه ی کسایی که اموزش کودکشون براشون مهمه پیشنهاد میدم 👌🏻👌🏻

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.