به صفحه توضیحات مربوط به خانه بازی مهدکودک کیدو کیدز کلاب مشهد خوش آمدید. در این مطلب تلاش می کنیم تا شما را با ویژگی های شاخص خانه بازی ابر چارگوش آشنا کنیم.

وسایل و تجهیزات خانه بازی نسبت به سنین کودکان باید متفاوت باشد. در یک خانه بازی مطلوب باید وسایل به قدری مناسب باشد تا تمام رده های مختلف سنی کودکان بتوانند بازی کنند.

در این خانه بازی اسباب بازی هایی برای کودکان 1.5 تا 6 سال وجود دارد. 

کودکان 1.5 تا 6 ساله می توانند از خانه بازی ابرچارگوش مشهد استفاده کنند. در خانه بازی ابرچار گوش به جز وسایلی که برای رده سنی 3 تا 6 سال تهیه شده است؛ اسباب بازی هایی جذاب بر روی دیوار نصب شده است تا کودکان 1.5 تا 3 ساله بتوانند برای یادگیری راه رفتن با آنها بازی کنند. اسباب بازی هایی که برای کودکان 1.5 تا 3 ساله تهیه شده، اصلا قطعه های ریز ندارد تا امنیت کودکان خردسال حفظ شود. 

خانه بازی و مهدکودک کودک کیدو کیدز کلاب3
خانه بازی کودک تعمیرات خودرو مهد کودک حضوری ابرچارگوش
یک مکان جذاب برای پسران و دختران

تنوع وسایل بازی باید به شکلی باشد که مورد پسند دختران و پسران قرار گیرد. برای مثال ما در خانه بازی مهدکودک کیدو کیدز کلاب، از یک ماشین استفاده کردیم تا کودکان آن را بشورند. دختران می توانند ماشین و سایر وسایل خانه بازی را تزیین کنند و پسران کارهایی مانند تعویض لاستیک و تنظیم فشار باد را انجام دهند.

در بخشی دیگر مغازه خرید و فروش مواد غذایی برای پسران طراحی کرده ایم و در بخش دیگر خانه ای که مخصوص خاله بازی که مخصوص دختران است. تنوع بازی های مختلف باعث جذب کودکان شده است و این تنها نمونه ای مزیت های خانه بازی کیدو کیدز کلاب مشهد است. البته پسران و دختران گل به صورت همزمان از خانه بازی استفاده می کنند.

تجهیز خانه بازی نیازمند وسایلی خوب و مناسب است که به برخی از آنها اشاره می کنیم.

پارکت

یکی از مهم ترین وسیله ای که برای خانه بازی مورد نیاز است یک کفپوش مناسب است تا از آسیب زدن به کودکان جلوگیری کند. خانه بازی کودک حتما باید با کفپوش یا پارکت پوشیده شده باشد. خانه بازی کیدو کیدز کلاب نیز تمام تلاش خود را در این راستا به انجام رسانده است.

میز و صندلی

یکی دیگر از وسایلی که در خانه بازی مورد نیاز است، میز و صندلی کودک است. خانه بازی و مهدکودک علاوه بر اینکه فضایی برای نشاط و بازی است؛ فضای آموزشی هم باید داشته باشد. چنین فضایی نیازمند میز و صندلی مخصوص کودکان است که به راحتی کودک کمک کند. کودکان برای انجام تمارین، نقاشی کشیدن و بازی های فکری نیازمند میز و صندلی مخصوص هستند.

قفسه مخصوص

کمد یا قفسه نقشی مهم در خانه بازی و مهدکودک دارد. ایجاد نظم در مهدکودک نیازمند قفسه هایی برای اسباب بازی ها است. رعایت نظم با وجود این قفسه ها بهتر رعایت می شود. می توان از کودکان خواست تا اسباب بازی هارا در فضای مشخص خود قرار دهند. مربیان مهدکودک بر این عقیده هستند که این کار کمک می کند تا کودکان نظم را یاد بگیرند.

اسباب بازی های شهر مشاغل خانه بازی کودک :

امروزه معرفی شغل های مختلف به کودکان باب شده است و شهربازی های مختلفی با عنوان شهر مشاغل گسترش یافته اند. برخی از شغل هایی که در خانه بازی استفاده می کنید باید مربوط به پسران و برخی مربوط به دختران باشد.

البته لازم به ذکر است که اجباری در بازی با وسایل های به خصوص وجود ندارد، اما در خانه بازی ابر چارگوش سعی شده است تا هم وسایل بازی دخترانه و هم پسرانه فراهم شود. برای مثال در خانه بازی کیدو کیدز کلاب مشهد از مکانی برای خرید و فروش مواد غذایی استفاده کردیم تا پسران بتوانند از آن استفاده کنند.

در بخشی دیگر خانه مخصوص خاله بازی ایجاد شده است تا کودکان بتوانند باهم مشغول به بازی شوند. نکته ای که در تجهیز وسایل بازی در نظر داشتیم، این بوده است که از برخی وسایل های جذاب حداقل دو عدد داشته باشیم تا کودکان برای بازی به مشکل نخورند یا دعوایی صورت نگیرد.

مهارت های گسترده ای در خانه بازی کیدو کیدز کلاب آموزش داده می شود. مهارت هایی مانند ساخت خانه با استفاده از بلوک و ابزار آلات ساختمان، خرید و فروش مواد غذایی، فروش لباس های متنوع و …

خانه بازی کیدو کیدز کلاب 3
آموزش و بازی همزمان
 

کلاس های حضوری مهدکودک کیدو کیدز کلاب مشهد در خانه بازی ابرچارگوش این مجموعه برگزار می شود. با نظارت و برنامه ریزی که مربیان در خانه بازی انجام می دهند، کودکان به موقع بازی های موردعلاقه خود را انجام می دهند و در تایم دیگر آموزش می بینند. اگر کسی بخواهد به صورت جداگانه از خانه بازی استفاده کند، می تواند پس از تایم کلاس های مهدکودک رزرو خود را انجام دهد.

علاوه بر بازی هایی که با وسایل کودکان انجام می دهند، ابر چارگوش جعبه هایی جادویی در خانه بازی طراحی کرده است تا از هر کدام، بازی هایی متنوع و جذابی آشکار شود و کودکان را دور همدیگر جمع کند. این ایده باعث می شود تا کودکان به یک سری وسایل خاص عادت نکنند و شور و اشتیاقی برای یادگیری بازی های فکری یا تعاملی داشته باشند.

تجهیز خانه بازی کودک شاید فرایند بسیار سختی باشد، اما کیدو کیدز کلاب با هدف رضایت والدین و کودکان پیش می رود تا نتیجه های بهتری نسبت به دیگر خانه بازی های سطح مشهد بگیرد. خانه بازی نیازمند به روز کردن مداوم اسباب بازی ها است که در خانه بازی ابرچارگوش مشهد ماهانه این آپدیت صورت می گیرد.

نظافت خانه بازی و مهدکودک

از جمله مواردی که به صورت دائمی در خانه بازیِ مهدکودک کیدو کیدز کلاب مشهد مورد توجه قرار می گیرد، موضوع بهداشت است. این موضوع منحصر به ایام کرونا نیست. مربیان و مسئولین خانه بازی به صورت همیشگی و حتی قبل از ایام کرونا، از ورود کودکان دچار بیماری های مسری و قابل انتقال به دیگران ممانعت می کردند. اکنون نیز ورود تک تک کودکان به فضای خانه بازی پس از تب سنجی و ضدعفونی انجام می شود. علاوه بر این خانه بازی پس از شیفت صبح و پس از شیفت عصر به صورت کامل شستشو و نظافت می شود. این روند نیز همه روزه تکرار می شود. 

در پایان پیشنهاد می کنیم حتما از خانه بازی کیدو کیدز کلاب مشهد برای رقم زدن اوقاتی خوش برای کودک خود استفاده کنید. رزرو خانه بازی کیدو در مشهد از طریق شماره 05137623628 امکان پذیر است. 

تربیت کودک در مهدکودک و خانه بازی کیدو کیدز کلاب

یک دیدگاه بنویسید