جهت تماس با مهدکودک کیدو کیدز کلاب از طریق راه های ارتباطی زیر می توانید اقدام کنید. 

تماس با مهدکودک کیدو

جهت تماس با مهد کودک کیدو کیدز کلاب از طریق این صفحه می‌توانید با ما ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید نظرات خود را درباره کلاس های حضوری و آنلاین مهدکودک کیدو کیدز کلاب ، از طریق این بخش به ما منتقل کنید.

مجموعه کیدو کیدز کلاب در ساعات کاری آمادۀ پاسخ‌گویی به سوالات و درخواست‌های والدین گرامی در کمترین زمان ممکن است.

برای ارتباط و تماس با مهدکودک کیدو کیدز کلاب  می‌توانید از طریق برقراری تماس تلفنی و مستقیم، ایمیل و تکمیل فرم بخش تماس با ما، پیج اینستاگرام مهدکودک اقدام نمایید. مجموعه کیدو کیدز کلاب در تمامی ایام هفته به غیر از جمعه‌ها و روزهای تعطیل رسمی پاسخ گوی سوالات و درخواست‌های شما مشتریان محترم است.

ثبت نام در کلاس های آنلاین مهدکودک کیدو کیدز کلاب از طریق وب سایت مجموعه به نشانی www.kiddokidsclub.com امکان پذیر است. تمامی فرایند ثبت نام پیش دبستانی و مهدکودک به صورت آنلاین قابل انجام است. 

در صورت داشتن هرگونه سوال یا انتقاد، پس از مطالعه صفحه سوالات متداول می توانید از طریق شماره تماس های زیر نیز با ما در ارتباط باشید. 

علاوه بر برگه سوالات متداول به بسیاری از نکات آموزشی، تربیتی و … در اینستاگرام مجموعه که نشانی آن در پایین صفحه آمده است؛ می توانید مراجعه کنید. 

خانه بازی و مهد کودک حضوری و آنلاین ابر چار گوش همیشه پذیرای انتقادات و نظرات شما والدین عزیز بوده و هست. و از این نقطه نظرات برای پیشرفت هرچه بیشتر خود بهره می برد. 

بزرگ ترین مهدکودک آنلاین کشور این افتخار را دارد که اعلام کند در حال حاضر بیش از ۱۵۰ نفر به صورت مستقیم و بیش از ۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم در حال فعالیت در این مجموعه هستند. 

تماس با مهدکودک کیدو کیدز کلاب

دفتر مرکزی:

 مشهد، بلوار جانباز، جانباز ۱۰، تقاطع اول سمت راست، نبش توکلی ۵۶، مهدکودک ابرچارگوش 
تماس با مهد کودک کیدو کیدز کلاب

تلفن تماس:

۰۵۱۳۷۶۲۳۵۲۸ - ۰۵۱۷۶۲۳۶۲۸

۰۹۱۲۰۷۵۰۲۷۱ - ۰۹۱۲۰۴۲۴۶۷۴

تماس با مهد کودک کیدو کیدز کلاب ابرچارگوش

ایمیل مجموعه:

kiddo.kidsclub[at]gmail.com