کارشناسان مهد کودکآماده پاسخگویی به شماهستند

ما در اینجا تصمیم گرفتیم به برخی از سوالات متداول مراجعه کنندگان وبسایت مهدکودک آنلاین و خانه بازی کیدو کیدز کلاب پاسخ دهیم . امیدواریم که این پرسش و پاسخ برای شما راهگشا باشد. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید می توانید از طریق دکمه زیر با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

مهدکودک آنلاین دو زبانه تعاملی کیدو کیدز کلاب چیست و چطور فعالیت می کند؟

مهد کودک ما، یک مجموعه دو زبانه و تعاملی است. در اینجا پایه آموزش ها بر پایه آموزش زبان انگلیسی است. کودکان یک روز در هفته کلاس موسیقی مهدکودک و یک روز در هفته کلاس یوگا دارند. کودکان در کلاس ها به صورت پویا حضور دارند. مربیان مهد آنلاین و حضوری به صورت دائمی از کودکان می خواهند مشارکت داشته باشند. 

برای کودکان در کلاس های آنلاین بسته ای ارسال می شود؟ درباره آن توضیح دهید.

برای کودکانی که در کلاس های آنلاین پیش دبستانی و مهد آنلاین شرکت می کنند، بسته ای ارسال می شود. بخشی از وسایل موردنیاز کودکان برایشان به صورت پک ارسال می شود. در این میان فرقی نمی کند که در کدام شهر ایران سکونت دارند.  پک ها هزینه ای ندارد و به صورت پس کرایه برای شما ارسال می شود. هنگامی که پک به دست شما رسید هزینه ارسال را باید پرداخت کنید. کسانی که در شهر مشهد هستند می توانند در تاریخ های مشخص شده به مهدکودک مراجعه کنند و پک خود را دریافت کنند.

چرا پیش دبستانی و مهدکودک برای کیدو کیدز کلاب اینقدر مهم است؟

کودکان در دوره پیش دبستانی آموزش ها و مهارت هایی را کسب می کنند. شاید هیچ فرصت دیگری برای کسب این مهارت ها برای آنها پیش نیاید، چون در سال های بعد درگیر یادگیری خواندن و نوشتن می شوند. 

در کلاس های حضوری شرکت کنیم یا آنلاین؟

اگر ساکن مشهد هستید می توانید به صورت حضوری از کلاس های کیدو کیدز کلاب استفاده کنید.

در صورت سکونت در شهری جز مشهد، در مهدکودک آنلاین کیدو کیدز کلاب می توانید شرکت کنید.

آیا کلاس های کیدو کیدز کلاب تعاملی هست؟

بله . اگر کودک شما به خاطر کرونا یا نداشتن همسن و سال در خانواده با کودکان همسن خودش در ارتباط نبوده است؛ این دوره فرصت خیلی خوبی برای کودکان می باشد تا بتوانند با همسن و سال های خود ارتباط برقرار کنند. کلاس های مهدکودک کیدو کیدز کلاب کاملا تعاملی است و کودکان امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری را در طول کلاس دارند.

آیا در تابستان کلاس های مهد کودک دایر است؟

از اول تیر ماه کلاس های کیدو کیدز کلاب، آمادگی برای ورود به مدرسه است که به صورت حضوری یا آنلاین برگزار می شود.

کلاس های مهدکودک VIP چیست؟

کلاس های آنلاین به صورت عادی و VIP برگزار می شوند. در کلاس های عادی ظرفیت ۱۰ نفر است و کلاس های VIP با ظرفیت ۵ کودک فعالیت می کنند. جلسات کلاس های مهد حضوری برای تمام کودکان به صورت VIP است.

تایم ویژه مادران شاغل چیه؟

ما در مهد کودک کیدو کیدز کلاب یک تایم ویژه برای مادر های شاغل و کودکان خارج از کشور در نظر گرفتیم که از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۱ برگزار می شود. 

آیا مربیان از شهرهای دیگر می توانند در کیدو کیدز کلاب استخدام شوند؟

اکنون تعدادی از مربیان از شهرهایی غیر از مشهد مقدس در حال تدریس در کلاس های مهد آنلاین هستند. برای انجام دقیق این فرایند می بایست فرم همکاری پر شود. پس از آن کادر اجرایی مهدکودک با شما تماس خواهند گرفت. 

کلاس های انگلیسی هم در مهدکودک برگزار می شود؟

بله. در مهدکودک دوزبانه کیدو کیدز کلاب برنامه مفصلی برای این موضوع تدارک دیده شده است. در صفحه مربوط به این موضوع می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید. 

امیدواریم در این برگه یعنی سوالات متداول از مهدکودک به پاسخ پرسش های خود رسیده باشید. در غیر این صورت می توانید از طریق شماره های اعلام شده در پایین صفحه با ما تماس بگیرید. 

کادر اجرایی مهد کودک حضوری و مجازیبرای پاسخگویی آماده هستندبا ما تماس بگیرید

سوالات متدوال مهدکودک کیدو

پشتیبانی همیشگی

پاسخگویی همیشگی به سوالات، انتقادات و در خواست های شما در اسرع وقت از طریق تماس تلفنی، ایمیل و یا دایرکت اینستاگرام انجام خواهد شد. شماره های تماس در پایین همین صفحه است.

سوالات متداول مهد آنلاین

هدف گذاری دقیق

ما برای وقت والدین و کودکان مهد کودک، ارزش زیادی قائل هستیم. به همین دلیل تلاش داریم تا بهترین مربیان، امکانات و تجهیزات را برای آموزش هر چه بهتر فرزندان شما به کار بگیریم. 

نظافت مهدکودک کیدو

نظافت خانه بازی و مهدکودک

 ابر چارگوش حتی قبل از ایام کرونا در هر روز دو نوبت نسبت به شستشو و ضدعفونی اسباب بازی ها و محیط مهد اقدام می کرد که این روند اکنون نیز ادامه دارد.