یکی از نکاتی که مجموعه مهد کودک ابر چارگوش را نسبت به سایر مهد کودک های ایران متمایز کرده است، این است که صفر تا صد محصولات کمک آموزشی توسط خود مجموعه تولید می شود. پک های آموزشی تولید شده، ابتدا در اتاق فکر مجموعه مورد بررسی قرار می گیرند. این محصولات بدلیل تسهیل امر آموزش در مهد کودک به تولید رسیده اند. روی تک تک این محصولات، وقت بسیاری گذاشته شده است. طراحی جعبه، محصولات داخل آنها و کلیات پک های آموزشی با خود مجموعه است.

پک های آموزشی تولیدی کیدو کیدز کلاب

پک های آموزشی ابر چهار گوش

برای کودکان کلاس های آنلاین، پک ها به طور کامل، در ابتدای ترم ارسال می شود. چون مربیان کلاس های آنلاین حضورا نمی توانند با بچه ها جلسه داشته باشند، به همین دلیل ممکن است بسیاری از وسایلی که در مهد کودک حضوری در اختیار بچه ها قرار میگیرد، در دسترس کودکان کلاس های آنلاین نباشد. علاوه بر این، شرایط تهیه آنها نیز برای خانواده بچه ها وجود نداشته باشد. پس پک باید به صورت کامل برای آنها ارسال شود.

اما به کودکان کلاس های حضوری، ممکن است تنها بخشی از پک ها داده شود چون بخشی از وسایل مهدکودک، خلا ها را جبران می کند. لازم به ذکر است که هیچ هزینه ای بابت این پک ها، نه از کودکان حضوری، نه از کودکان آنلاین گرفته نمی شود.

محتوای جدید و همگام با آموزش هر ترم

محتوای پک و طراحی آنها، هر ماه بسته به آموزش همان ماه، متفاوت از ماه های دیگر است. حدود یک سال و نیم است که مجموعه در حال تولید پک آموزشی است. اما تا به حال پیش نیامده است که محتوای دو ماه شبیه به هم بشود. چون بچه هایی در مجموعه وجود دارند، که یکسال و نیم است با ما همراه هستند. پس به هیچ وجه محتوای تکراری به آنها نخواهیم داد. هر ماه یک عنوان و سرفصل داریم، برای مثال پک پاییزی، پک سفر به دور دنیا و …، که پک با توجه به همان موضوع طراحی می شود.

بازی های درون پک هم جزو طراحی های خود مجموعه است. کامل بودن پک ها به گونه ای است که حتی گواشی که بچه ها برای رنگ آمیزی، به آن نیاز پیدا می کنند، درون آن قرار گرفته است. یعنی برای آموزش، به غیر از موارد داخل پک، هیچ نیازی برای کودکان وجود ندارد.

پک های آموزشی تولیدی کیدو کیدز کلاب

ویژگی های مثبت محصولات مجموعه

یک ویژگی مثبت دیگری که تولید این پک ها داشته است. این بود که برای حدود 25 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی کرده است.  محصولات تولیدی در مجموعه، به تمامی نمایندگی های مهد کودک کیدو کیدز کلاب نیز ارسال می شود. یعنی کسی که نمایندگی مجموعه را داشته باشد، در هر شهر یا استانی، از همین پک آموزشی استفاده می کند. این امر سبب یکدست بودن نحوه آموزش و مشخص بودن برنامه مجموعه در کل کشور می شود.

جهت اخذ نمایندگی کیدو کیدز کلاب در سراسر کشور می توانید با شماره تماس 09940884068 در ارتباط باشید.