با سلام

اگر سابقه‌ تدریس زبان خارجی به کودکان و یا به طور کلی تجربه کار با کودکان را در مهدکودک، پیش دبستانی و یا خانه بازی دارید، و مایل به استخدام به عنوان مربی در مهدکودک کیدو کیدز کلاب هستید، می‌توانید با پر کردن فرم زیر تقاضای همکاری خود را به ما اعلام کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

نکته قابل توجه آن که در شرایط فعلی، تنها همکاری با مربیانی که ساکن مشهد مقدس هستند برای مهدکودک کیدو کیدز کلاب فراهم است. 

 

استخدام مربی در مهدکودک و خانه بازی کیدو کیدز کلاب

استخدام مربی مهدکودک حضوری کیدو کیدز کلاب

استخدام مربی حضوری در مهدکودک کیدو کیدز کلاب مشهد

لازم به توضیح است که پرکردن فرم استخدام مربی مهدکودک، خانه بازی و پیش دبستانی لزوما به معنای آغاز همکاری نیست. این فرم صرفا به منظور دریافت اطلاعات از شما و هماهنگی جهت حضور در مجموعه پر خواهد شد. علاوه بر این پیشنهاد می شود پیش از درخواست همکاری، صفحات زیر در سایت را حتما مطالعه بفرمایید. زیرا شرایط جذب مربیان در مجموعه ابر چارگوش مقداری متفاوت با سایر مهدکودک های فعال در سطح شهر مشهد یا کشور است. در اینجا به منظور افزایش کیفیت آموزش و اهمیت تسلط مربی بر کودکان، جذب مربی با طی شدن مراحل خاص انجام می شود. 

سوالات متداول

مهد کودک آنلاین کیدو کیدز کلاب

مهدکودک کیدو کیدز کلاب مشهد

شرایط سنی، مدرک تحصیلی، سوابق آموزشی، آشنایی به زبان انگلیسی و رزومه قوی در استخدام مربی مهدکودک حضوری کیدو کیدز کلاب بسیار موثر خواهد بود.