مربیان مهدکودک حضوری کیدو کیدز کلاب

مربیان مهدکودک حضوری کیدو کیدز کلاب در فرایند بکارگیری، از فیلترهای زیادی عبور می کنند. و دقت زیادی در انتخاب مربی خوب به کار گرفته می شود.

می توان گفت از بین هر ۱۰۰ نفری که برای مصاحبه اقدام می کنند، فقط ۱ نفر برای کلاس های حضوری انتخاب می شوند.  انتخاب سخت گیرانه مربیان مهد کودک حضوری موجب شده است تا تیم مربیان کیدو کیدز کلاب، تیمی کاربلد و حرفه ای باشند. 

در حال حاضر عددی متغیر بین ۹ تا ۱۱ نفر مربی برای کلاس های حضوری مهدکودک ابرچارگوش مشارکت دارند.  لازم به ذکر است که بگوییم در هر تایم کلاس حضوری، تقریبا ۳۰ کودک با رعایت کامل پروتکل ها در مجموعه حضور دارند. 

مربیان پیش دبستانی و مهدکودک کیدو کیدز کلاب در بحث آموزش تمام توان خود را به کار می گیرند. زمان کافی گذاشتن برای هر کودک و همچنین دقت و دلسوزی در آموزش از شاخصه های اصلی در شیوه تربیتی مربیان مهد کودک ابرچارگوش است

ملاک ها و معیارها در انتخاب یک مربی خوب

با توجه به میزان بالای حساسیت خانواده ها و مجموعه کیدو کیدز کلاب، معمولا مراحل گزینش مربیان با دقت بالایی انجام می گیرد. اولین موضوع که اهمیت آن از همه چیز بالاتر است، میزان و نحوه تعامل مربیان مهدکودک با کودکان است. آشنایی با زبان کودکانه و ذوق و علاقه در کار کردن با کودکان، سنجه بسیار خوبی در انتخاب یک مربی خوب برای کار کردن با کودکان است. موضوع مهم بعدی صبر و حوصله در کار کردن با کودکان است. کودکان در کلاس های مهدکودک، معمولا سئوالات بدیهی و زیادی می پرسند که مربیان مهدکودک باید با طمأنینه بالا به آنها پاسخ دهند. 

علاوه بر موارد ذکر شده، یکی از نکات بسیار مهم دیگر در مهدکودک دوزبانه کیدو کیدز کلاب، آشنایی به زبان انگلیسی است که این مهم، باید حتما مدنظر قرار گیرد. 

استخدام و همکاری به عنوان مربی مهدکودک کیدو کیدز کلاب مشهد

در صورت تمایل به همکاری به عنوان مربی مهدکودک کیدو کیدز کلاب، می توانید از طریق این لینک اقدام کنید. 

پیش دبستانی و مهدکودک کیدو کیدز کلاب مشهد
استخدام مربیان کودک در خانه بازی و مهدکودک کیدو کیدز کلاب